OnetPARTNER

Katalog tematów » Ciąża » Niepłodność

295 punktów 27 pochwał 3 pytania
28 sty 2009 katja zadaje pytanie:

Czy z zespołem policystycznych jajników można zajść w ciążę?

Czy są wśród nas kobiety, które mimo podejrzenia zespołu policystycznych jajników nie miały większego problemu z zajściem w ciążę?

 

tematy: Niepłodność | Hormony | Poczęcie Zgłoś nadużycie » Odpowiedz Obserwuj
23 cze 2011 enya81 pisze:

Ja 2 razy zaszłam w ciążę z tym zespołem:P

O polistycznych jajnikach dowiedziałam sie jako nastolatka, lekarze straszyli mnie że będę mieć problem z zajściem w ciążę. Cały czas stosowałam antykoncepcję bo tylko wtedy miałam regularny okres. Stosowałam głównie plastry, bo po tabletkach nie najlepiej się czułam. I zaszłam w pierwszą ciążę miesiąc po odstawieniu (ciąża bez problemów), a w drugiej ciąży właśnie teraz jestem (po 3 miesiącach starań) i mam nadzieję że wszystko będzie OK:) Tak więc dziewczyny trzymajcie się i nie załamujcie:)
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
23 punkty 0 pochwał 0 pytań
28 gru 2010 zula86 pisze:

tak! :)

Oczywiście, że można, ja bałam się, że trzeba będzie nieco wposmagać owulację, ale udało się za pierwszym podejściem!!!:-) Także głowa do góry, zero stresu i do dzieła! :)
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
190 punktów 20 pochwał 23 pytania
08 wrz 2010 magda_p_2007 pisze:

ja zaszłam:)

Miałam problemy z jajnikami od pojawienia się pierwszej miesiączki. Ciągłe wizyty u lekarzy, usg, hormony itp. Jednak PCOS zostało u mnie stwierdzone dopiero 5 lat temu. Od lekarzy słyszałam zawsze to samo, że jest ograniczona płodność i mogą być problemy z zajściem. Dodatkowo nie toleruję wszelkich złożonych leków hormonalnych i nie wiadomo dlaczego, choć byłam z tym problemem u wielu lekarzy. Poprostu już po pierwszej tabletce antykoncepcyjnej wymiotuję, mam palpitacje serca i zdarza mi się zemdleć. Nadmieniam że próbowałam już chyba wszystkich tabletek, z plastrami jest to samo. Pewnego pięknego dnia jak zawsze nie dostałam miesiączki , za jakiś  czas zrobiłam test, a nawet 5:) i okazało się że zostanę mamą:)także co komu pisane....
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
8 punktów 0 pochwał 0 pytań
22 cze 2010 agula1982 pisze:

ciąża

ja miałam przez kilka lat problemy z miesiączką była wywoływana tylko hormonalnie samoistnie się nie pojawiała.zmęczona leczeniem które trwało ponad 4lata odstawiłam wszystkie proszki i zrezygnowałam z dalszych konsultacji które nie przynosiły efektu.ku mojemu zdumieniu już w następnym miesiącu dostałam samoistnie miesiączkę i powtarzało się tak przez kolejne 3 mc,potem przerwa i co się okazało ciąża(podobno miałam mieć spore problemy z zajściem w ciąze bez leczenia)jestem bardzo szczęśliwa ale i boję się czy wszystko w porządku juto mam usg zobaczymy!

0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
13 punktów 0 pochwał 0 pytań
15 cze 2010 koko79 pisze:

Pewnie że można !

O moich "cudownych" jajnikach dowiedziałam się z 15 lat temu! Pamiętam tylko, że lekarz ciągle się pytał kiedy pani zamierza wyjść za mąż! Za pewne chodziło mu o szybką ciąże.Aczkolwiek byłam jeszcze uczenicą i nie miałam zamiaru mieć dzieci w tym czasie. Przez parę lat brałam różne tabletki. Aż do chwili kiedy zapragnełam być mamą! Z mężem staraliśmy się 1,5 roku. Były chwile zwątpienia. Następnie było już zaawansowene leczenie. Tradycyjnie bez rezultatu. Wtedy postanowiłam sobie odpuścić! Żadnych lekarzy przez parę miesięcy i totalny relaks. I wtedy nam się udało!!! Nie wierzyłam że jetem w ciąży. Że w końcu się udało! Lekarz tylko potwierdził ciąże. Nasz Synek urodził się zdrowy. Dostał 10 pkt. I nasze życie sie odmieniło. Jest cudownie. A po sześciu miesiącach zaszłam ponownie w ciążę. Moje "cudowne" jajeczka przestały psuć mi życie. Jestem szczęśliwą spęłnioną żoną, matką! po prostu kobietą. W moim przypadku liczyła się psychika. Dziewczyny trzeba wierzyć. Zmienić nastawienie i podejście. Ja jestem tego dowodem że MOŻNA! ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA
1
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
14 punktów 1 pochwała 0 pytań
1566

Najnowsze pytania

Mam duzy problem z synem . Pomocy

witam, jestem sylwia mam trojke dzieci .Mam problem z 7 letnim synem kuba ,kuba chodzi

Czy łaskotki to odpowiednia kara dla nastolatka?

Mój 14-letni syn zatrzasnął drzwi do swego pokoju po tym jak mu powiedziałam, że...

Czy myślicie, że budżet obywatelski to dobra inicjatywa?

Czy myślicie, że budżet obywatelski to dobra inicjatywa? Słyszałam, że dzięki temu...

Konkursy internetowe

Chciałam zdjęcie mojej córeczki wysłać na konkurs ale nie jestem pewna czy...

więcej »