OnetPARTNER

Katalog tematów » Ciąża » Niepłodność

295 punktów 27 pochwał 3 pytania
28 sty 2009 katja zadaje pytanie:

Czy z zespołem policystycznych jajników można zajść w ciążę?

Czy są wśród nas kobiety, które mimo podejrzenia zespołu policystycznych jajników nie miały większego problemu z zajściem w ciążę?

 

tematy: Niepłodność | Hormony | Poczęcie Zgłoś nadużycie » Odpowiedz Obserwuj
23 cze 2011 enya81 pisze:

Ja 2 razy zaszłam w ciążę z tym zespołem:P

O polistycznych jajnikach dowiedziałam sie jako nastolatka, lekarze straszyli mnie że będę mieć problem z zajściem w ciążę. Cały czas stosowałam antykoncepcję bo tylko wtedy miałam regularny okres. Stosowałam głównie plastry, bo po tabletkach nie najlepiej się czułam. I zaszłam w pierwszą ciążę miesiąc po odstawieniu (ciąża bez problemów), a w drugiej ciąży właśnie teraz jestem (po 3 miesiącach starań) i mam nadzieję że wszystko będzie OK:) Tak więc dziewczyny trzymajcie się i nie załamujcie:)
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
23 punkty 0 pochwał 0 pytań
28 gru 2010 zula86 pisze:

tak! :)

Oczywiście, że można, ja bałam się, że trzeba będzie nieco wposmagać owulację, ale udało się za pierwszym podejściem!!!:-) Także głowa do góry, zero stresu i do dzieła! :)
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
190 punktów 20 pochwał 23 pytania
08 wrz 2010 magda_p_2007 pisze:

ja zaszłam:)

Miałam problemy z jajnikami od pojawienia się pierwszej miesiączki. Ciągłe wizyty u lekarzy, usg, hormony itp. Jednak PCOS zostało u mnie stwierdzone dopiero 5 lat temu. Od lekarzy słyszałam zawsze to samo, że jest ograniczona płodność i mogą być problemy z zajściem. Dodatkowo nie toleruję wszelkich złożonych leków hormonalnych i nie wiadomo dlaczego, choć byłam z tym problemem u wielu lekarzy. Poprostu już po pierwszej tabletce antykoncepcyjnej wymiotuję, mam palpitacje serca i zdarza mi się zemdleć. Nadmieniam że próbowałam już chyba wszystkich tabletek, z plastrami jest to samo. Pewnego pięknego dnia jak zawsze nie dostałam miesiączki , za jakiś  czas zrobiłam test, a nawet 5:) i okazało się że zostanę mamą:)także co komu pisane....
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
8 punktów 0 pochwał 0 pytań
22 cze 2010 agula1982 pisze:

ciąża

ja miałam przez kilka lat problemy z miesiączką była wywoływana tylko hormonalnie samoistnie się nie pojawiała.zmęczona leczeniem które trwało ponad 4lata odstawiłam wszystkie proszki i zrezygnowałam z dalszych konsultacji które nie przynosiły efektu.ku mojemu zdumieniu już w następnym miesiącu dostałam samoistnie miesiączkę i powtarzało się tak przez kolejne 3 mc,potem przerwa i co się okazało ciąża(podobno miałam mieć spore problemy z zajściem w ciąze bez leczenia)jestem bardzo szczęśliwa ale i boję się czy wszystko w porządku juto mam usg zobaczymy!

0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
13 punktów 0 pochwał 0 pytań
15 cze 2010 koko79 pisze:

Pewnie że można !

O moich "cudownych" jajnikach dowiedziałam się z 15 lat temu! Pamiętam tylko, że lekarz ciągle się pytał kiedy pani zamierza wyjść za mąż! Za pewne chodziło mu o szybką ciąże.Aczkolwiek byłam jeszcze uczenicą i nie miałam zamiaru mieć dzieci w tym czasie. Przez parę lat brałam różne tabletki. Aż do chwili kiedy zapragnełam być mamą! Z mężem staraliśmy się 1,5 roku. Były chwile zwątpienia. Następnie było już zaawansowene leczenie. Tradycyjnie bez rezultatu. Wtedy postanowiłam sobie odpuścić! Żadnych lekarzy przez parę miesięcy i totalny relaks. I wtedy nam się udało!!! Nie wierzyłam że jetem w ciąży. Że w końcu się udało! Lekarz tylko potwierdził ciąże. Nasz Synek urodził się zdrowy. Dostał 10 pkt. I nasze życie sie odmieniło. Jest cudownie. A po sześciu miesiącach zaszłam ponownie w ciążę. Moje "cudowne" jajeczka przestały psuć mi życie. Jestem szczęśliwą spęłnioną żoną, matką! po prostu kobietą. W moim przypadku liczyła się psychika. Dziewczyny trzeba wierzyć. Zmienić nastawienie i podejście. Ja jestem tego dowodem że MOŻNA! ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA
1
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
14 punktów 1 pochwała 0 pytań
1566

Najnowsze pytania

Zgaga

Powiedzcie mi jak walczycie ze zgagą w ciazy. Od prawie miesiaca mnie meczy i po

Lewatywa

Witajcie mamuśki mam takie pytanko. Czy moge odmowić robienia lewatywy przed porodem?...

Onanizm wczesnodziecięcy

Jak reagować mają rodzice,jeśli u dziecka 1i8 miesięcy stwierdzono przez neurologa po...

Czy można pić czystek w ciąży?

Witam, Czy można pić czystek w ciąży? Przeczytałam tutaj:...

więcej »