OnetPARTNER

Katalog tematów » Ciąża » Niepłodność

2735 punktów 346 pochwał 115 pytań
12 sty 2009 MARTANNA zadaje pytanie:

Jak wyglada śluz płodny?

Witam. Mam pytanie odnośnie cech śluzu płodnego. Ok.11 dnia cyklu pojawia się odczucie wilgotności, 12-13 dnia występuje śluz trochę rozciągliwy, jest go dużo, ale nie jest do końca przejrzysty tylko kremowy. 14 dnia cyklu śluzu jest mniej i staje się lepki. Czy śluz plodny musi być typowo jak jajko kurze? Od czterech cykli staram się o dziecko, więc może śluz, który u mnie się pojawia nie jest wystarczająco płodny .

tematy: Niepłodność | Śluz | Poczęcie Zgłoś nadużycie » Odpowiedz Obserwuj
29 mar 2012 deree pisze:

lekarz mi polecił

Ja zawsze miałam problem z prawidłowym okresleniem konstystencji śluzu...lekarz mi polecił coś takiego jak tester płodności na ślinę afrodyta. Kupiłam. Całe szczęście się sprawdził, wiedziałam kiedy mam dni płodne :)
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
175 punktów 2 pochwały 0 pytań
17 lut 2009 katja pisze:

Śluz płodny

W 13, 14 d.c. śluz powinien być bardzo rozciągliwy i przejrzysty i u mnie właśnie taki jest, od kiedy zaczęłam stosować olejek z wiesiołka. Polecam (22zł). Powodzenia!

1
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
295 punktów 27 pochwał 3 pytania
15 sty 2009 Justysia26 pisze:

Śluz płodny.

Witaj. Mój śluz też nigdy nie był książkowy . Z moich obserwacji wynikało, że jeśli był najbardziej obfity to też nie był do końca przejrzysty tylko taki mleczno-kremowy. I udało mi się zajśc w ciążę po 4 miesiącach! Dodatkowo z całym sercem polecam Ci zakup specjalnych testów owulacyjnych. Nie kosztują dużo a są bardzo pomocne. Powodzenia!!

3
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
20 punktów 3 pochwały 0 pytań
15 sty 2009 maglorek pisze:

Obserwacja śluzu

Witam, kiedy ja staralam się zajść w ciąże lekarz zalecil mi abym prowadzila obserwację śluzu jaki się u mnie pojawia,oraz pomiar temperatury .  Wg .  niego na tej podstawie można bylo okreslić mnie więcej ten dzień plodny.  Lekarz mówił, że śluz płodny zmienia swą konsystencję w zależności od etapu w jakim się znajduje w cyklu miesięcznym.  Zaraz po menstruacji występuje suchość w pochwie, następnie pojawia się śluz bialy, mleczny, którego jest dużo, na kilka dni przed dniami płodnymi śluz ten staję się przezroczysty i rozciągliwy-jak białko jaja kurzego. Śluz ten zmienia swą konsystencję w okresie okoloplodowym aby ułatwić plemnikom przedostanie się do komórki jajowej a takze jest on dobrym środowiskiem do przeżycia dla plemników.  Po dniach płodnych śluz zmienia swą konsystencję, ujście szyjki macicy zostaje zaczopowane-tym śluzem aż do menstruacji.  Tak opisał mi to mój lekarz.  Ja osobiście obserwuję u siebie przemianę śluzu mlecznobialego w przezroczysty. Nie wiem czy tak musi być u każdej kobiety. Powodzenia

 

1
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
603 punkty 68 pochwał 20 pytań
1566

Najnowsze pytania

sniadanko dla 11 miesiecznegoniemowlaka

Sniadanko dla 11 miesiecznego niemowlaka

Jakie ma sie szanse żeby sąd nie podwyższył alimentów

Jestem z partnerem ktory ma 6letnia corke i placi sadownie przyznane alimenty 350zl....

Jak oduczyc noszenia? Pomocy!

Moja córcia ma juz 15 mies. I od jakiegos czasu mam po wazny problem .

Jak poradzić sobie z agresją 3 latki

Witam, zaczne może od tego jak moim zdaniem to wszystko się zaczeło. Od września ja

więcej »