OnetPARTNER

Katalog tematów » Ciąża » Niepłodność

2735 punktów 346 pochwał 115 pytań
12 sty 2009 MARTANNA zadaje pytanie:

Jak wyglada śluz płodny?

Witam. Mam pytanie odnośnie cech śluzu płodnego. Ok.11 dnia cyklu pojawia się odczucie wilgotności, 12-13 dnia występuje śluz trochę rozciągliwy, jest go dużo, ale nie jest do końca przejrzysty tylko kremowy. 14 dnia cyklu śluzu jest mniej i staje się lepki. Czy śluz plodny musi być typowo jak jajko kurze? Od czterech cykli staram się o dziecko, więc może śluz, który u mnie się pojawia nie jest wystarczająco płodny .

tematy: Niepłodność | Śluz | Poczęcie Zgłoś nadużycie » Odpowiedz Obserwuj
29 mar 2012 deree pisze:

lekarz mi polecił

Ja zawsze miałam problem z prawidłowym okresleniem konstystencji śluzu...lekarz mi polecił coś takiego jak tester płodności na ślinę afrodyta. Kupiłam. Całe szczęście się sprawdził, wiedziałam kiedy mam dni płodne :)
0
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
175 punktów 2 pochwały 0 pytań
17 lut 2009 katja pisze:

Śluz płodny

W 13, 14 d.c. śluz powinien być bardzo rozciągliwy i przejrzysty i u mnie właśnie taki jest, od kiedy zaczęłam stosować olejek z wiesiołka. Polecam (22zł). Powodzenia!

1
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
295 punktów 27 pochwał 3 pytania
15 sty 2009 Justysia26 pisze:

Śluz płodny.

Witaj. Mój śluz też nigdy nie był książkowy . Z moich obserwacji wynikało, że jeśli był najbardziej obfity to też nie był do końca przejrzysty tylko taki mleczno-kremowy. I udało mi się zajśc w ciążę po 4 miesiącach! Dodatkowo z całym sercem polecam Ci zakup specjalnych testów owulacyjnych. Nie kosztują dużo a są bardzo pomocne. Powodzenia!!

3
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
20 punktów 3 pochwały 0 pytań
15 sty 2009 maglorek pisze:

Obserwacja śluzu

Witam, kiedy ja staralam się zajść w ciąże lekarz zalecil mi abym prowadzila obserwację śluzu jaki się u mnie pojawia,oraz pomiar temperatury .  Wg .  niego na tej podstawie można bylo okreslić mnie więcej ten dzień plodny.  Lekarz mówił, że śluz płodny zmienia swą konsystencję w zależności od etapu w jakim się znajduje w cyklu miesięcznym.  Zaraz po menstruacji występuje suchość w pochwie, następnie pojawia się śluz bialy, mleczny, którego jest dużo, na kilka dni przed dniami płodnymi śluz ten staję się przezroczysty i rozciągliwy-jak białko jaja kurzego. Śluz ten zmienia swą konsystencję w okresie okoloplodowym aby ułatwić plemnikom przedostanie się do komórki jajowej a takze jest on dobrym środowiskiem do przeżycia dla plemników.  Po dniach płodnych śluz zmienia swą konsystencję, ujście szyjki macicy zostaje zaczopowane-tym śluzem aż do menstruacji.  Tak opisał mi to mój lekarz.  Ja osobiście obserwuję u siebie przemianę śluzu mlecznobialego w przezroczysty. Nie wiem czy tak musi być u każdej kobiety. Powodzenia

 

1
Dyskutuj Głosuj Czy ta odpowiedź była pomocna?
603 punkty 68 pochwał 20 pytań
1566

Najnowsze pytania

Ulewania Córeczki.

Witam. Mam pewien problem odnośny ulewania. Moja córeczka ma skończone 3...

Dziecko- pies (glista psia )

Witam. Syn ma 20 miesięcy. Kupiliśmy wczoraj szczeniaka. Okazało się dzisiaj rano, że...

Dlaczego mąż nie akceptuje mojej córki???

Mój mąż nie akceptuje mojej 7 letniej córki z poprzedniego związku....

Czy miłość to nie wszystko?

Byłem ze wspaniałą kobietą przez ponad 3 lata. Kiedy poznaliśmy się lepiej okazało się,...

więcej »